ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ 22η αγωνιστική

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: 0-0

ΓΗΠΕΔΟ: Δημοτικό Λιβαδειάς

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάχος

Μετά από ένα ματς που το δεύτερο του ημίχρονο διεκδικεί τον τίτλο του χειρότερου στην ιστορία Λεβαδειακός και Ατρόμητος έμειναν στο 0-0.

Καλύτερη η ομάδα του Περιστερίου στο πρώτο μέρος. Οι φιλοξενούμενοι απείλησαν στο 19' με σουτ του Μάντζιου που έδιωξε ο Κυριακίδης και εννέα λεπτά μετά ο Μπρίτο απά κοντά σούταρε άουτ.

Ο Λεβαδειακός είχε ένα καλό σουτ με τον Ακόστα στο 36' ενώ στο 41' ο Κυριακίδης έδιωξε εντυπωσιακά το σουτ του Επστάιν.

Όσο και αν ακούγεται αδύνατο στα 45' λεπτά της επανάληψης οι δύο ομάδες κατάφεραν να κάνουν μόλις μια φάση. Ήταν ένα σουτ του Μπρίτο στο 54' που έδιωξε ο Κυριακίδης. Από εκεί και πέρα το χάος με το παιχνίδι φυσικά να τελειώνει ισόπαλο χωρίς γκολ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Γ. Παράσχος): Κυριακίδης, Μουλόπουλος, Καγεχόν (70'Ροτζέριο), Λισγάρας, Ζησόπουλος, Βασιλείου, Γεωργίου, Κόρμπος (88'Μαχαίρας), Πόι, Μεντί, Ακόστα (77'Ρομέου).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Ν. Αναστόπουλος): Ράντμαν, Γιαννούλης, Ταυλαρίδης, Φυτανίδης, Μπρίτο (84'Πίτου Γκαρθία), Επστάιν (69'Ουντότζι), Καραγκούνης (71'Ναπολεόνι), Ιγκλέσιας, Δημούτσος, Λαζαρίδης, Μάντζιος