Τους έγινε συνήθεια...

Για πέμπτο σερί παιχνίδι ανάμεσα σε Λεβαδειακό και Ατρόμητο το αποτέλεσμα ήταν ισόπαλο με τις δύο ομάδες να έχουν... συνηθίσει στο..."Χ"! Βοιωτοί και Περιστεριώτες έμειναν στο 0-0 στην Λιβαδειά, σ' ένα ματς που έγινε σε βαρύ τερέν, λόγω της βροχής, με τον Κυριακίδη να είναι ο πολυτιμότερος της αναμέτρησης κρατώντας ουκ ολίγες φορές ανέπαφη την εστία του.Ο Βαγγέλης Μάντζιος έκανε το ντεμπούτο του με την φανέλα του Ατρόμητου και ήταν πρωταγωνιστής στην πρώτη καλή στιγμή του ματς στο 19', όταν βαθιά μπαλιά του Έπσταϊν βρέθηκε
σε θέση βολής, αλλά το σουτ στην κίνηση αποκρούστηκε σε κόρνερ από τον Κυριακίδη. Η απάντηση του Λεβαδειακού στην ευκαιρία του Μάντζιου, ήρθε στο 36', όταν ο Ακόστα έπιασε το διαγώνιο σουτ από πλάγια θέση με τον Ράντμαν να αποκρούει με τη σειρά του!Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο στο 41', όταν ο Έπσταϊν σούταρε από το ύψος του πέναλτι, όμως και πάλι ο Κυριακίδης έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ διατηρώντας το 0-0 που ήταν αποτέλεσμα ημιχρόνου.Και στο δεύτερο μέρος, ο τερματοφύλακας του Λεβαδειακού, όσες φορές χρειάστηκε δήλωσε παρών αποσοβόντας τον κίνδυνο για την εστία του, ενώ στα αξιοσημείωτα της αναμέτρησης η επιστροφή του Στέφανο Ναπολεόνι για πρώτη φορά ως αντίπαλος στην Λιβαδειά με τον κόσμο των Βοιωτών να τον χειροκροτάει.Ο Λεβαδειακός είχε την κατοχή της μπάλας (66%-34%), πλην όμως ήταν ανούσια, αφού δεν απειλούσε ιδιαίτερα τους φιλοξενούμενους, που στις καθυστερήσεις θα μπορούσε να πάρει τη νίκη σε γύρισμα του Μάντζιου, με τον Ναπολεόνι να μην μπορεί να σπρώξει τη μπάλα στα δίχτυα του Κυριακίδη.