Ρεάλ Μαδρίτης: Μηδέν σουτ στην εστία για δεύτερη φορά εφέτος (pic)

Ρεάλ Μαδρίτης: Μηδέν σουτ στην εστία για δεύτερη φορά εφέτος (pic)npiliosΣάβ, 02/20/2021 - 23:02

Για δεύτερη φορά εφέτος η Ρεάλ Μαδρίτης δεν κατάφερε να πραγματοποιήσει προσπάθεια εντός εστίας σε πρώτο ημίχρονο, στον αγώνα που δίνει αυτή την ώρα στην έδρα της Βαγιαδολίδ.

Οι Μερένχες ολοκλήρωσαν το πρώτο 45λεπτο με 0 σουτ στον στόχο, μετά και το ματς τους με την Οσασούνα, τον προηγούμενο μήνα.

Η ανάρτηση:

0 - Real Madrid

have failed to register a single shot on target in a first half of a LaLiga game for the second time this season (0-0 vs Osasuna in January 2021). Cold. pic.twitter.com/GoNXAkFUTi — OptaJose (@OptaJose) February 20, 2021

ΙΣΠΑΝΙΑ - Primera Division - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Real Madrid - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Real Madrid ΙΣΠΑΝΙΑ Συνεχίζει να μην αποδίδει καλά η Ρεάλ Μαδρίτης. Article publish on Σάβ, 02/20/2021 - 23:02 Article hide updated date On Article is longform Off