ΠΑΟΚ-Λαμία – «Φούντωσε» το Twitter για την οδυνηρή ισοπαλία και τα 13 λεπτά καθυστερήσεις

Ο ΠΑΟΚ απέσπασε οδυνηρό 1-1 στη Λαμία για την 7η αγωνιστική των πλέι οφ της Super League, ισοφαρίζοντας μάλιστα στο 10 λεπτό των καθυστερήσεων, από τα 13 που κράτησε συνολικά ο διαιτητής Αλέξανδρος Κατσικογιάννης. Το ματς στη Λαμία έγινε κορυφαίο τρεντ στο Twitter

με τα σχόλια να… δίνουν και να παίρνουν.

Δείτε παρακάτω τα πιο χαρακτηριστικά σχόλια για το ΠΑΟΚ-Λαμία

σοβαρα τωρα ?
ολοι εσεις π κραζετε για τις καθυστερησεις
και τις κοκκινες απλα δεν ειδατε ουτε λεπτο απο το ματς παρα μονο τα στατιστικα και τιποτα αλλο
το fuck you στον διαιτητη δεν ειναι για κοκκινη
μαλιστα..
χασαμε τον πελε απο τον παγκο με την 2η κοκκινη
αρε #lampaok ΠΑΟΚ

— Geopoli313 (@Geopoli3132) April 24, 2024

Κόκκινη απτό πουθενά, κόκκινη σε παικτη στον πάγκο χωρίς λόγο, ανάποδα σφυρίγματα σε κάθε φάση και καθυστερήσεις που παραπέμπουν σε παράταση.. μέχρι να κερδισει ο ΠΑΟΚ έπρεπε να πει #paofc #LAMPAOK

— BiancoVerde (@PappousJohn) April 24, 2024

Οι καθυστερησεις είναι το λιγότερο σε αυτό που είδαμε σήμερα… #lampaok #paofc

1ο ημ 4+ κ 2ο ημ 10+ λεπτα καθυστερήσεις στο #LAMPAOK … λογικά μπήκανε με καφε κ τσιγάρο στον αγώνα…

— mylos21 (@mylos21) April 24, 2024

#lampaok δώστε και 20 λεπτά καθυστερήσεις μήπως και κερδίσετε , μετά μιλάτε για στημένα

— Ξυπόλητος Πρίγκιψ (@VangeliusG) April 24, 2024

Κόκκινη η Λαμία . 10 λεπτά καθυστερήσεις για τον μεγάλο ΠΑΟΚ. Λουτσεσκου πες μας για την διαιτησία #LAMPAOK

Don Julio (@andresDFonollos) April 24, 2024

Ραπτοπουλε πονάς; Κερνάει γαρίδες ο Λουτσεσκου #LAMPAOK

Λουτσεσκου σήμερα τι δηλώσεις θα κάνεις? Ελπίζω να θίξεις και το θέμα της διαιτησίας που τόσο σου αρέσει #LAMPAOK #paofc

Τελείωσε στη Λαμία η σεζόν του ΠΑΟΚ.

Ας ελπίσουμε να υπάρξουν εξελίξεις ενόψει της νέας σεζόν.

ΥΓ Δεν είναι σοβαρό να έχεις δυάδα επιθετικών Τόμας-Σαμάτα.

ΥΓ 2 Κανείς πάνω από την ομάδα! Η αδιαφορία των Μουργκ-Κωνσταντέλια αλλού.

Που είναι ο Λουτσέσκου;

#LAMPAOK #slgr pic.twitter.com/bZDEJqI4ck

— Phevos Pefanis (@PhevosPefanis) April 24, 2024

Thank you coach! Goodbye.
Η ανακοίνωση επιστροφής Λουτσεσκου έγραφε ότι επέστρεψε ο «προπονητής των τίτλων».
ΤΡΙΤΟ έτος ολοκλήρωσε τον κύκλο του. Δεν πήρε ΤΙΠΟΤΑ. Κάθε φορά στα playoffs ΞΕΦΤΊΛΑ. Αν υπάρχει αξιοπρέπεια πρέπει να ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ.#lamPAOK #PAOKFC @PAOK_FC pic.twitter.com/23uAIVIqVJ

— (S)ain’t (@AKISNET) April 24, 2024

Πραγματικά στο πλάνο που έδειξε τον Λουτσεσκου με το κεφάλι σκυμμένο θα ήθελα να τον ρωτήσω με τι είναι απογοητευμένος …., με τον εαυτό του με την ομάδα με τον μεγαλομέτοχο , με κάποιους παίκτες με όλους τους παίκτες ; Πες μας ρε Ραζβαν να χαρείς ..!! #LAMPAOK

— Παοκτσακι Απο Κουνια (@Paoktsaki4051) April 24, 2024

Αδιανόητα νεύρα με παίκτες και Λουτσεσκου. #LAMPAOK

— Johny be good (@saras_44) April 24, 2024

Ο Ιβάν Σαββίδης… μόλις ο Πάμπλο Γκαρσία κατέκτησε το τελευταίο κυπελλο Ελλάδος με τον ΠΑΟΚ το 2021… τον αποχαιρέτησε γιατί ήρθε ο Λουτσέσκου… & τον είπε :
– >

Γι’αυτό δεν θα συνεχίσει στον Πανσερραϊκό ???? #ΠΑΟΚ #LAMPAOK

— 3R37IÇΔFILØSØFÍΔ (@SDXZV) April 24, 2024

Όσο ανεχόμαστε αυτόν που παριστάνει τον κοουτς στον πάγκο του #ΠΑΟΚ η σφαλιάρα θα πάει σύννεφο επ άπειρον #LAMPAOK

— AlessandroDel (@lazaros_G4) April 24, 2024

Η Εβδομάδα των Παθών ήρθε λίγο νωρίτερα… #LAMPAOK

— Gi0rgis (@gi0rgis) April 24, 2024

Από την μέρα που ο Κυριάκος είπε ότι θα είμαστε πρωταθλητές ο ΠΑΟΚ δεν έχει σηκώσει κεφάλι…#LAMPAOK pic.twitter.com/yFYAOZVJJB