Ολυμπιακός – Άστον Βίλα: Σαν όνειρο ο Ολυμπιακός προηγείται 1-0 της Άστον Βίλα (5-2 συνολικό σκορ) στο ημίχρονο

22:59 9/5/2024 - Πηγή: Sportime

Σαν όνειρο ο Ολυμπιακός προηγείται 1-0 της Άστον Βίλα κάνοντας ένα πολύ καλό πρώτο ημίχρονο.

Μάλιστα σε ευκαιρία του Φορτούνη ο Ολυμπιακός θα μπορούσε να βάλει πιο… δύσκολα στην Άστον Βίλα.

Τρομερή απόκρουση του Κωνσταντή Τζολάκη στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, όπου ο κίπερ του Ολυμπιακού είπε όχι σε τρομερό σουτ του Μπέιλι από το ύψος της μεγάλης περιοχής των ερυθρόλευκων.

Με 5-2 συνολικό σκορ, ο Ολυμπιακός έχει ακόμα ένα ημίχρονο απόσταση από τον τελικό του Conference League, στην OPAP Arena, απέναντι στην Φιορεντίνα.

Διονύσης Αντωνέλλος για το sportime.gr.

Ολυμπιακός – Άστον Βίλα, Σαν, Ολυμπιακός, 1-0, Άστον Βίλα 5-2,olybiakos – aston vila, san, olybiakos, 1-0, aston vila 5-2