Τερζής: «Αξίζαμε τη νίκη, μας αδικεί σίγουρα το σκορ» (vid)

Το δικό του σχόλιο έκανε ο Τόλης Τερζής για την εικόνα του Άρη κατά τη διάρκεια του αγώνα με τον Παναθηναϊκό. Ο υπηρεσιακός προπονητής των «κίτρινων» υπογράμμισε χαρακτηριστικά στην κάμερα των καναλιών Novasports ότι ο Άρης άξιζε τη νίκη κόντρα στους «πράσινους».

«Πετύχαμε το 1-0 και είχαμε δύο καθαρές ευκαιρίες με τον Καμαρά να βρούμε κι άλλο γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Ο Παναθηναϊκός

ισοφάρισε με μία φάση χωρίς να έχει μπει καν στην περιοχή μας. Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε μία ακόμα καλή στιγμή με τον Πάλμα και δεχτήκαμε στο τέλος ένα γκολ μετά από ένα λάθος μαρκάρισμα σε στημένη φάση. Δεν αξίζαμε την ήττα», είπε αρχικά ο Έλληνας προπονητής και στη συνέχεια σχολίασε την εικόνα της ομάδας: «Στο πρώτο ημίχρονο κοιτάξαμε να κλείσουμε τους χώρους, ο Παναθηναϊκός δεν δημιούργησε ευκαιρίες. Στο δεύτερο αλλάξαμε λίγο την τακτική μας. Δικαιούμασταν τη νίκη και ξαναλέω το σκορ μας αδικεί σίγουρα».