Σαμπντόρια-Μπολόνια 1-2: Πρώτη εκτός έδρας νίκη (vid)

Σαμπντόρια-Μπολόνια 1-2: Πρώτη εκτός έδρας νίκη (vid)astiliadΚυρ, 11/22/2020 - 18:26

Η ομάδα του Ρανιέρι προηγήθηκε στην πρώτη ευκαιρία που δημιούργησε στην αναμέτρηση με κεφαλιά του Θόρσμπι μετά από κόρνερ του Κοαντρέβα. Η Μπολόνια πίεσε μέχρι το τέλος του ημιχρόνου, είχε δοκάρι με τον Ορσολίνι και ισοφάρισε στο 44’ με αυτογκόλ του Ρετζίνι.

Στην πρώτη φάση του δευτέρου ημιχρόνου ο Ορσολίνι αξιοποίησε τη σέντρα του Μπάροου δίνοντας προβάδισμα στη Μπολόνια. Οι φιλοξενούμενοι μάλιστα είχαν σημαντική ευκαιρία με δοκάρι του Παλάσιο στο

4ο λεπτό των καθυστερήσεων.

ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Bologna - Ποδόσφαιρο Sampdoria - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Bologna FC ΙΤΑΛΙΑ Σαμπντόρια-Μπολόνια: 1-2 (HL) Submitted by ageorgi on Κυρ, 11/22/2020 - 18:32 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/HL_SAMPDORIA_BOLOGNIA_221120SIT… ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΙΤΑΛΙΑ Τα στιγμιότυπα του Σαμπντόρια - Μπολόνια. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Bologna FC Bologna - Ποδόσφαιρο Bologna - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Την πρώτη εκτός έδρας νίκη της στο πρωτάθλημα πέτυχε η Μπολόνια με σκορ 2-1 και ανατροπή απέναντι στη Σαμπτόρια. Article publish on Κυρ, 11/22/2020 - 18:26 Article hide updated date Off Article is longform Off