Ίντερ - Τορίνο 4-2 με μισή ώρα μπάλα (vid)

Ίντερ - Τορίνο 4-2 με μισή ώρα μπάλα (vid)evlachosΚυρ, 11/22/2020 - 18:16

Η Τορίνο έχασε τον αρχηγό και πρώτο σκορερ Μπελότι ο οποίος τραυματίστηκε στην προθέρμανση δεν είχε τον κόουτς Τζαμπάολο στον πάγκο λόγω κορωνοϊού παρόλα αυτά είχε τον απόλυτο έλεγχο του αγώνα.

Πέτυχε δύο γκολ, αν και έχασε και τον δεύτερο βασικό επιθετικό Βέρντι λόγω τραυματισμού στο 42'. Σκόραρε με τον Τζάτζα (45+) και τον Ανσάλδι (62') αλλά μόλις έγινε το 0-2 κάποιος ξύπνησε την Ίντερ.

Οι νερατζουρι ισοφάρισαν μέσα

σε έξι λεπτά με γκολ των Σάντσες (64') και Λουκάκου (67') και η ανατροπή ολοκληρώθηκε με πέναλτι του Λουκάκου (84'). Ο Λαουτάρο σκόραρε και αυτός στο 90ο λεπτό για το τελικό 4-2.

ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Inter Milano - Ποδόσφαιρο Torino - Ποδόσφαιρο Off Off evlachos Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Inter Milano ΙΤΑΛΙΑ Ίντερ - Τορίνο: 4-2 (ΗL) Submitted by ageorgi on Κυρ, 11/22/2020 - 18:20 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/HL_INTER_TORINO_221120.mp4 ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΙΤΑΛΙΑ Tα στιγμιότυπα του Ίντερ - Τορίνο. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Inter Milano Inter Milano - Ποδόσφαιρο Torino - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Η Ίντερ ξύπνησε μετά το 0-2 της Τορίνο και με μισή ώρα καλό ποδόσφαιρο πέτυχε ανατροπή και νίκη 4-2. Article publish on Κυρ, 11/22/2020 - 18:16 Article hide updated date Off Article is longform Off