Κροτόνε - Λάτσιο 0-2: Το γκολ του Κορέα (vid)

Κροτόνε - Λάτσιο 0-2: Το γκολ του Κορέα (vid)antoniamath11Σάβ, 11/21/2020 - 17:35

Μπροστά στο γκολ βρίσκεται η Λάτσιο στο παιχνίδι με την Κροτόνε. Οι φιλοξενούμενοι προηγούνται με 2-0 και το δεύτερο τέρμα ήρθε από τον Χοακίν Κορέα. Το πρώτο τέρμα μπήκε στο α'ημίχρονο και πιο συγκεκριμένα

στο 21ο λεπτό από τον Τσίρο Ιμόμπιλε.

ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Lazio - Ποδόσφαιρο Crotone - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Lazio ΙΤΑΛΙΑ Κροτόνε - Λάτσιο 0-2: Το γκολ του Κορέα Submitted by antoniamath11 on Σάβ, 11/21/2020 - 17:35 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/0_2_CROTONE_LAZIO_211120.mp4 ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΙΤΑΛΙΑ Η Λάτσιο διπλασίασε τα γκολ της στο 58ο λεπτό με τον Χοακίν Κορέα. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Lazio Lazio - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Η Λάτσιο διπλασίασε τα γκολ της στο 58ο λεπτό με τον Χοακίν Κορέα. Article publish on Σάβ, 11/21/2020 - 17:35 Article hide updated date On Article is longform Off