Μπρέντφορντ-ΚΠΡ 2-1: Διεύρυνση του αήττητου (hls)

Μπρέντφορντ-ΚΠΡ 2-1: Διεύρυνση του αήττητου (hls)astiliadΠαρ, 11/27/2020 - 23:54

Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους στην δεύτερη μόλις ευκαιρία τους στο παιχνίδι ο Γιάνελτ με ωραίο σουτ έξω από την περιοχή. Η ΚΠΡ ισοφάρισε μετά από εξαιρετική προσπάθεια και ασίστ του Οσαγί-Σάμουελς στον Ντάικς στο 26ο λεπτό της αναμέτρησης ενώ έχασε σημαντική ευκαιρία με τον ίδιο παίκτη στο 45'

Η Μπρέντφορντ κατάφερε να πάρει τους βαθμούς της νίκης με τέρμα του Τόνεϊ στο 64ο λεπτό, ενώ το έργο της έγινε ευκολότερο

στο τέλος καθώς οι φιλοξενούμενοι έμειναν με 10 παίκτες εξαιτίας της αποβολής του Κέιν με 2η κίτρινη κάρτα στο 83'.

ΑΓΓΛΙΑ - Championship - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off Off ΑΓΓΛΙΑ Μπρέντφορντ-ΚΠΡ: 2-1 Submitted by npilios on Σάβ, 11/28/2020 - 00:02 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/HL_BRENTFORD-QPR_27-11-20.mp4 ΑΓΓΛΙΑ - Championship - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΑΓΓΛΙΑ Τα καλύτερα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Μπρέντφορντ-ΚΠΡ. On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Η Μπρέντφορντ επικράτησε με 2-1 της ΚΠΡ σε αγώνα για την 14η αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ. Είναι αήττητη στα τελευταία 7 παιχνίδια. Article publish on Παρ, 11/27/2020 - 23:54 Article hide updated date Off Article is longform Off