ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ-34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: 3-1

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Κομοτηνής

Διαιτητής: Κομίνης

Με έξτρα κίνητρο το καλό πλασάρισμα εν όψει πλέι οφ, ο Ατρόμητος νίκησε τον βαθμολογικά αδιάφορο κι ελλιπή Πανθρακικό, με σκορ 3-1 μέσα στην Κομοτηνή.

Στο 19ο λεπτό στην πρώτη καλή στιγμή του αγώνα, ο Ούμπιντες με σουτ άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους, ενώ στο 45+1'

Ο Μπρίτο έκανε το σουτ με την μπάλα να σταματά στο δοκάρι του Πανθρακικού.

Οι γηπεδούχοι μπήκαν καλύτερα στην επανάληψη και στο 63' ο Ρίζος Από κοντά έκανε το 1-1. Ωστόσο στο 70ο λεπτό ο Παπαδόπουλος με κεφαλιά έκανε το 2-1, ενώ στο 79' οι Ούμπιντες με τρομερό σουτ έκανε το 3-1.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ: Πασχαλάκης, Ζδράβος-Ρίζος, Παπαγεωργίου, Ιγκορ, Χρήστου, Λαδάκης, Εμποου, Καθάριος, Μπαϊκαρά, Τζάνης (80' Σεϊδαν), Τριανταφύλλου (57' Χασομέρης).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Τσέναμο, Φυτανίδης, Μπρίτο (80' Φάμπιο), Νάστος (46' Θεολόγου), Παπαδόπουλος (85' Γεωργίου), Μπάλλας, Καραμάνος, Δημούτσος, Ούμπιδες, Λαζαρίδης, Πίτου Γκαρσία.