Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: Η στιγμή που έφερε τη διακοπή του ντέρμπι

Ήταν το 50ο λεπτό στο ντέρμπι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό, με το σκορ να έχει μόλις γίνει 1-1, όταν ο Χουάνκαρ βρέθηκε ξαφνικά στο έδαφος λόγω μιας κροτίδας που έπεσε στο σημείο στο οποίο έκανε προθέρμανση, με αποτέλεσμα να υπάρξει διακοπή του αγώνα. Οι Πράσινοι ήταν μπροστά με 1-0 στο ημίχρονο χάρη σε γκολ του Βαγιαννίδη στο 28′, οι Ερυθρόλευκοι ισοφάρισαν στο 48′ με τον Καμαρά, όλοι περίμεναν να δουν μια συναρπαστική μάχη ως το τέλος και τελικά εδώ και… 80 λεπτά στο Καραϊσκάκη δεν υπάρχει δράση αφού ο Παναθηναϊκός παραμένει στα αποδυτήρια ενώ ο Ολυμπιακός έχει επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο. Δείτε όσα έδειξε η Cosmote TV από τη στιγμή που προκάλεσε τη διακοπή του ντέρμπι της 8ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος…