Super League: Μεγάλη νίκη της Λαμίας επί του ΟΦΗ με ανατροπή στο φινάλε – Δείτε τα γκολ

Ο ΟΦΗ πήγε στη Λαμία με στόχο να ξεχάσει την εντός έδρας ήττα από τον Παναιτωλικό και έχοντας πάρει το προβάδισμα από το πρώτο ημίχρονο έδειχνε έτοιμος να το κάνει, αφού ήλεγχε την κατάσταση και είχε δύο μεγάλες ευκαιρίες για το 0-2. Το δεύτερο γκολ δεν μπήκε ποτέ όμως και έτσι οι γηπεδούχοι, οι οποίοι είχαν τρελή ψυχολογία μετά την πρόκριση στο κύπελλο επί του Άρη, πέτυχαν δύο γκολ
στα τελευταία λεπτά με τον Μανούσο και πήραν σπουδαία νίκη στη μάχη που κάνουν για παραμονή στην κατηγορία. Το παιχνίδι ήταν αναγνωριστικό στα πρώτα λεπτά, με τις δύο ομάδες να ψάχνουν τα πατήματά τους και τους φιλοξενούμενους να είναι ελαφρώς καλύτεροι, έχοντας να επιδείξουν και ένα σουτ του Τοράλ που μπλόκαρε ο Σαράνοφ. Τίποτα το ιδιαίτερο πάντως, μέχρι που ήρθε το 27ο λεπτό και η πρώτη πραγματικά καλή στιγμή για την ομάδα του Νίκου Νιόπλια με τον Λάμπρου να παίρνει τη μπάλα μετά τη μπαλιά του Τοράλ και να σουτάρει στην […]
Super League, Μεγάλη, Λαμίας, ΟΦΗ, – Δείτε,Super League, megali, lamias, ofi, – deite