17:24 21/3/2021 - Πηγή: NewsIt

Απίστευτο φινάλε στο «Θ. Κολοκοτρώνης»! Ο τερματοφύλακας του Αστέρα Τρίπολης «χτύπησε» τον Παναθηναϊκό στα τελευταία λεπτά των καθυστερήσεων του αγώνα, διαμορφώνοντας το τελικό 2-2

Ο Παναθηναϊκός κρατούσε στα… χέρια του τη νίκη μέσα στην έδρα του Αστέρα Τρίπολης, αλλά έχασε το «τρίποντο» στο 90+7.

Οι Αρκάδες μείωσαν σε 2-1 στο 84’, βγήκαν μπροστά για το γκολ της ισοφάρισης και πέτυχαν το 2-2 με… σεντερφορίσιο τέρμα του τερματοφύλακα, Παπαδόπουλου.

To άρθρο Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός: Γκολάρα ο τερματοφύλακας, «σόκαρε» το «τριφύλλι» στο 90+7’ (video) δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός, Γκολάρα, 90+7’,asteras tripolis – panathinaikos, gkolara, 90+7’