Βόκολος: «Ικανοποιημένος από την προσπάθεια, έχουμε δρόμο μπροστά μας» (vid)

Αναλυτικά:

«Κάναμε αρκετά μεγάλη προσπάθεια, ειδικά στο α’ είχαμε ενέργεια, βγήκαμε στην κόντρα και θα μπορούσαμε να είχαμε βάλει ένα γκολ, δυστυχώς δεν έγινε. Ο Ολυμπιακός είναι ομάδα με ποιότητα, σκόραρε στο τέλος του α’ ημιχρόνου, στη συνέχεια στο β’ το διαχειρίστηκε και ήταν πιο δύσκολα για μας. Είμαι ικανοποιημένος από τους παίκτες μου, συνεχίζουμε, έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας.

Πάμε πάντα για τη νίκη, οι αλλαγές γίνονται για το καλό της ομάδας, όλοι προσπάθησαν πολύ, είμαι ικανοποιημένος από την προσπάθειά μας.

Θα πρέπει να έχουμε ενέργεια σε μεγαλύτερο μέρος του αγώνα και να είμαστε συγκεντρωμένοι σε όλο το παιχνίδι. Ειδικά με τέτοιου είδους ομάδες, αν χάσεις τη συγκέντρωσή σου 5-10 λεπτά θα το πληρώσεις. Υπάρχουν και άλλα αγωνιστικά κομμάτια να βελτιώσουμε, επαναλαμβάνω δεν έχει τελειώσει τίποτα, πηγαίνουμε παιχνίδι με παιχνίδι».