Σλούκας: "Υπερήφανοι που κερδίσαμε αυτό το παιχνίδι"

Σλούκας: "Υπερήφανοι που κερδίσαμε αυτό το παιχνίδι"osinteliΤρί, 01/12/2021 - 23:33

Στην σωστές αποφάσεις και την καλύτερη άμυνα που έπαιξε ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα στο Τελ Αβίβ απέδωσε τη νίκη επί της Μακάμπι ο Κώστας Σλούκας.

Αναλυτικά όσα είπε:

"Νομίζω ότι δεν ξεκινήσαμε καλά το παιχνίδι. Ήμασταν λίγο χαλαροί. Η άμυνα μας ήταν αρκετά καλή, αλλά η επίθεση μας ήταν κακή, δεν κυκλοφορούσαμε τη μπάλα και δεν παίζαμε έξυπνα. Στο δεύτερο ημίχρονο

βάλαμε κρίσιμα σουτ, παίξαμε καλύτερη άμυνα και τις κρίσιμες στιγμές πήραμε σωστές αποφάσεις. Παίξαμε απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα όπως η Μακάμπι. Για εμάς ήταν ακόμη ένας τελικός και είμαστε πολύ υπερήφανοι που κερδίσαμε αυτό το παιχνίδι".

ΔΙΕΘΝΕΙΣ - Euroleague - ΜΠΑΣΚΕΤ Ολυμπιακός - Μπάσκετ Off Off Off Off ΜΠΑΣΚΕΤ Ολυμπιακός ΔΙΕΘΝΕΙΣ Στην σωστές αποφάσεις και την καλύτερη άμυνα που έπαιξε ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα στο Τελ Αβίβ απέδωσε τη νίκη επί της Μακάμπι ο Κώστας Σλούκας.

Article publish on Τρί, 01/12/2021 - 23:33 Article hide updated date On Article is longform Off