Ντέρμπι Κάουντι-Μπόρνμουθ 1-0: Ανάσα παραμονής

Ντέρμπι Κάουντι-Μπόρνμουθ 1-0: Ανάσα παραμονήςastiliadΤρί, 01/19/2021 - 21:58

Η Ντέρμπι Κάουντι ήταν ανώτερη στο πρώτο ημίχρονο και απείλησε πρώτη με τον Γιόζβιακ στο 3ο λεπτό. Ο Σολάνκι απάντησε στη μοναδική καλή στιγμή της Μπόρνμουθ στο πρώτο ημίχρονο στο 8ο λεπτό, ενώ ο Νάιτ νικήθηκε από τον Μπέγκοβιτς στο 31'. Ένα λεπτό αργότερα ο Μπιέλικ νίκησε τον τερματοφύλακα της Μπόρνμουθκαι έδωσε προβάδισμα στο σκορ στους γηπεδούχους.

Αυτοί είχαν και την πρώτη κλασσική ευκαιρία του δευτέρου μέρους όμως η Κεφαλιά του Κλαρκ

σταμάτησε πάνω στη γραμμή από τον Κουκ. ΟΙ σημαντικές στιγμές των φιλοξενούμενων χάθηκαν στο 79 από την κεφαλιά του Κέλι και την εξαιρετική επέμβαση του Ρόος και στο 87 με άστοχο σουτ του Στέισι από πλεονεκτική θέση.

ΑΓΓΛΙΑ - Championship - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off Off ΑΓΓΛΙΑ Ντέρμπι Κάουντι-Μπόρνμουθ: 1-0 (hls) Submitted by osinteli on Τρί, 01/19/2021 - 22:17 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/DERBY_COUNTY-BOURNEMOUTH_19-1-2… ΑΓΓΛΙΑ - Championship - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΑΓΓΛΙΑ Τα στιγμιότυπα του αγώνα Ντέρμπι Κάουντι-Μπόρνμουθ για την Championship. On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Article publish on Τρί, 01/19/2021 - 21:58 Article hide updated date On Article is longform Off