Λίντσερ - Άντβερπ 0-2: Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό (hls)

Λίντσερ - Άντβερπ 0-2: Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό (hls)antoniamath11Πέμ, 11/26/2020 - 22:21

Η Άντβερπ χρειάστηκε ένα ημίχρονο για να πάρει το τρίποντο, κόντρα στην Λίντσερ.

Το πρώτο γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Ραφαέλοβ στο 52ο λεπτό. Στη συνέχεια για τους φιλοξενούμενους τα τέρματα  διπλασίασε ο Γκέρκενς, μετά από ασιστ του Λουκάκου, στο 83ο λεπτό.

Η Άντεβερπ ανέβηκε στους 9 βαθμούς στο όμιλο της και η ΛΑΣΚ Λίντσερ παρέμεινε στους 6.

Οι καλύτερες στιγμές της αναμέτρησης:

ΔΙΕΘΝΕΙΣ - UEFA Europa League - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Antwerp - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Antwerp ΔΙΕΘΝΕΙΣ Η Άντβερπ κατάφερε να κερδίσει με 0-2 την Λίντσερ, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής για το Γιουρόπα Λιγκ. Article publish on Πέμ, 11/26/2020 - 22:21 Article hide updated date On Article is longform Off