Μπράγκα - Λέστερ 3-3: Στους "32" οι "αλεπούδες"

Μπράγκα - Λέστερ 3-3: Στους "32" οι "αλεπούδες"antoniamath11Πέμ, 11/26/2020 - 21:54

Δυναμική αρχή έκανε η Μπράγκα, η οποία πέρασε μπροστά στο σκορ μόλις στο 3ο λεπτό. Ο Αλ Μουστρατί με ένα εκπληκτικό σουτ, έξω από την περιοχή της Λέστερ, έστειλε τη μπάλα στο τέρμα. Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν νωρίς, πέντε λεπτά αργότερα έφεραν το ματς στα ίσα με τον Μπαρνς.

Τα γκολ για τους γηπεδούχους διπλασίασε ο Παουλίνιο μετά από εξαιρετική ασιστ του Ρικάρνο Όρτα στο 25'. Ο Τόμας έκανε το 2-2 στο 78ο λεπτό και έδωσε στην ομάδα του τον

βαθμό της ισοπαλίας για το τέταρτο παιχνίδι του Γιουρόπα Λιγκ. Η Λέστερ βρίσκεται ήδη στην επόμενη φάση της ευρωπαϊκής διοργάνωσης.

ΔΙΕΘΝΕΙΣ - UEFA Europa League - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Leicester - Ποδόσφαιρο Sporting Braga - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Leicester City ΔΙΕΘΝΕΙΣ Η Λέστερ βρέθηκε τρεις φόρες πίσω στο σκορ , κόντρα στην Μπράγκα και τελικά πήρε το βαθμό της ισοπαλίας με σκορ 3-3 και πέρασε στην επόμενη φάση των "32" για το Γιουρόπα Λιγκ. Article publish on Πέμ, 11/26/2020 - 21:54 Article hide updated date On Article is longform Off