Μπαρτζώκας: ''Χωρίς φόβο και με πίστη''

Μπαρτζώκας: ''Χωρίς φόβο και με πίστη''sdimolitΠαρ, 03/12/2021 - 22:51

Ο Γιώργος Μπαρτζώκας στάθηκε στην καταπληκτική άμυνα του Ολυμπιακού και έμεινε απόλυτα ικανοποιημένος από την εμφάνιση των παικτών του.

''Είπα στους παίκτες μου να αγωνιστούν με πίστη και χωρίς φόβο. Δώσαμε σπουδαία απάντηση μετά το πρώτο καταστροφικό δεκάλεπτο, πραγματικά παίξαμε καταπληκτική άμυνα επιτρέποντας

μόλις 33 πόντους σε 30 λεπτά στη Ζενίτ, 20 πόντους στο 2ο ημίχρονο. Βασικά παίξαμε πολύ καλή άμυνα που έκανε την διαφορά, μας έδωσε αυτοπεποίθηση ώστε να εκτελέσουμε με επιτυχία στην επίθεση. Συγχαρητήρια για την σπουδαία προσπάθεια των παικτών''

ΔΙΕΘΝΕΙΣ - Euroleague - ΜΠΑΣΚΕΤ Ολυμπιακός - Μπάσκετ Off Off Off Off ΜΠΑΣΚΕΤ Ολυμπιακός ΔΙΕΘΝΕΙΣ Ο Γιώργος Μπαρτζώκας στάθηκε στην καταπληκτική άμυνα του Ολυμπιακού και έμεινε απόλυτα ικανοποιημένος από την εμφάνιση των παικτών του. Article publish on Παρ, 03/12/2021 - 22:51 Article hide updated date On Article is longform Off