Ατλέτικο-Ζάλτσμπουργκ 2-2: Δύο γκολ σε έξι λεπτά (vids)

Ατλέτικο-Ζάλτσμπουργκ 2-2: Δύο γκολ σε έξι λεπτά (vids)gvasilioΤρί, 10/27/2020 - 23:29

Μέσα σε επτά λεπτά στο δεύτερο μέρος Ατλέτικο Μαδρίτης και Ζάλτσμπουργκ σκόραραν από μία φορά και το 1-1 μετατράπηκε σε 2-2.

Δύο λεπτά χρειάστηκε στο δεύτερο ημίχρονο η Ζάλτσμπουργκ να βάλει ακόμα πιο δύσκολα στην Ατλέτικο, καθώς μετά από ωραία αντεπίθεση ο Ούλμερ γύρισε τη μπάλα για να σκοράρει ο Μπερίσα και να κάνει το 1-2.

Πέντε λεπτά αργότερα ήρθε

η απάντηση των γηπεδούχων με τον Ζοάο Φέλιξ να σκοράρει και να ισοφαρίζει σε 2-2, μετά από πολύ ωραία ομαδική προσπάθεια με τους παίκτες του "Τσόλο" Σιμεόνε να κρύβουν τη μπάλα.

ΔΙΕΘΝΕΙΣ - UEFA Champions League - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Atletico Madrid - Ποδόσφαιρο Salzburg- Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Atletico Madrid ΔΙΕΘΝΕΙΣ Μέσα σε έξι λεπτά στο δεύτερο μέρος Ατλέτικο Μαδρίτης και Ζάλτσμπουργκ σκόραραν από μία φορά και το 1-1 μετατράπηκε σε 2-2. Article publish on Τρί, 10/27/2020 - 23:29 Article hide updated date On Article is longform Off