Ατρόμητος ο... Βόλος (video)

Δεν φοβήθηκε το ματς σε κανένα σημείο και δικαιώθηκε. Ο Ολυμπιακός Βόλου βρέθηκε πίσω στο σκορ δύο φορές, όμως έφυγε με βαθμό από το Περιστέρι στο ματς με τον Ατρόμητο (2-2).Ο Ατρόμητος προσπάθησε από την αρχή να επιβάλει τον ρυθμό του και να πετύχει γκολ και τα κατάφερε στη λήξη του ημιχρόνου. Για ένα μισάωρο διατήρησε την υπεροχή, έστω κι αν δεν είχε τις κραυγαλέες ευκαιρίες, ζήτησε και πέναλτι στο 37' (σε χέρι του Ντελοζάι), για να έρθει το 43ο λεπτό και ένα λάθος του Ρόκα, να δώσει την ευκαιρία στον Μπρίτο να πλασάρει και να κάνει το 1-0. Στο διάστημα αυτό ο Ολυμπιακός Βόλου δεν ήταν κακός. Αρχικά ενδιαφέρθηκε για την άμυνά του, όμως στη συνέχεια επιχείρησε να βγει μπροστά, αλλά δεν κατάφερε να απειλήσει την εστία των γηπεδούχων.Η λύση για τους φιλ