Νερά Ζαρός – Ρεθυμνιακός 3-0

Την καλύτερή τους εμφάνιση έκαναν τα Νερά Ζαρός που επικράτησαν 3-0 του Ρεθυμνιακού.

Με δύο αυτογκόλ κατάφεραν να πάρουν τη νίκη με 3-0 τα Νερά Ζαρός απέναντι στον Ρεθυμνιακό. Στο 23’ ο Μουντζούρης άθελά του έδωσε το προβάδισμα στους γηπεδούχους, με τον Ψωμά τρία λεπτά αργότερα με τον ίδιο τρόπο να κάνει το 2-0 για τους γηπεδούχους.

Το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε από τον Πλήγκο στην επανάληψη με απευθείας εκτέλεση φάουλ.

ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ: Φούλγκερ, Πρινιανάκης, Νταβιγλάκης, Καλεμάκης, Αναγνωστάκης, Διγενής, Χαλκιαδάκης (85’ Τσαΐνης), Πλήγκος, Κλαπάκης, Ανδρεαδάκης (72’ Αλεξάκης), Κλαπάκης (80’ Λουλιάδης)
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ: Μακριδάκης, Ψωμάς, Δασκαλάκης, Σαριδάκης, Μουντζούρης, Μωραΐτης, Κολυβάκης, Μπαρκάτσας (63’ Κουρνιάνος), Αλεξάκης, Σπανουδάκης (83’ Μαραγκουδάκης), Ξενάκης.