Κισσαμικός-ΑΕ Κατσαμπά 2-0

Σπουδαία νίκη πήρε στα Χανιά ο Κισσαμικός, επικρατώντας 2-0 της ΑΕ Κατσαμπά, φτάνοντας τους τέσσερις βαθμούς.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ μόλις στο 2’ με τον Περράκη, μετά από σέντρα του Κουλάκη να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά για το 1-0. Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Σταυρακάκης με απευθείας εκτέλεση φάουλ έκανε το 2-0. Με τη λήξη του πρώτου μέρους ο Πολεμαρχάκης της ΑΕ Κατσαμπά αποβλήθηκε για εξύβριση προς την κερκίδα.

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ: Βλαχάκης, Παπακαστρήσιος, Φραγκιουδάκης, Μπουρμπάκης (87’ Δαμανάκης), Χαλκιαδάκης, Σταυρακάκης, Κουλάκης, Βασαδάκης, Περράκης, Ανιάγκμπε (62’ Μπαγλατζής), Περαθωράκης (70’ Ντόντα)

ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ: Πομώνης, Αποστολάκης, Ψαλιδάκης, Ζουρλαντώνης, Πολεμαρχάκης , Ζουμής (73’ Πατεράκης), Τζέρτζι (46’ Ευαγγελόπουλος), Χρηστάκης (75’ Σπανάκης), Αργέντης, Καραφωτιάς, Ζανελάρης