Ατρόμητος - Skoda Ξάνθη 1-4 (Κ20)

Το αήττητο σερί επτά αγώνων του Ατρόμητου «έσπασε» η ομάδα Νέων της Skoda Ξάνθης.

Εντυπωσιακοί ήταν οι Ακρίτες στο εκτός έδρας ματς με τον Ατρόμητο Κ20, στο οποίο σημειώθηκαν 5 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Η Ξάνθη προηγήθηκε στο 57' με τον Μπαρέττα και στο 60' ο Ράνος έκανε το 2-0. Ο Ατρόμητος μπήκε ξανά στο παιχνίδι στο 62' με τον Σιμιτσή, αλλά ένα λεπτό μετά ο Μπαρέττας ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 1-3 και ο Ράνος στο 75' διαμόρφωσε το 1-4.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Μπάρκας, Παπουτσογιαννόπουλος (64' Καρράς), Κουλακάρης, Νικολακόπουλος (46' Μιχαλάκης), Καντούτσης, Σιμιτσής, Δαβίλας, Κουτσογιαννόπουλος (71' Σέμπρος), Πολυχρόνης, Μπεκατώρος.

SKODA ΞΑΝΘΗ: Αμουτζάκης, Λασπατζής, Βασιλειάδης, Γούτας, Τσαμούρης, Τορομανίδης, Μπαρέττας (72' Μελισσόπουλος), Νάκα (83' Πασχαλάκης(, Ράνος, Ελληνίδης, Δουνάμης (66' Γουλάς).