Κέρκυρα-ΠΑΟΚ 2-5 (Κ20)

Ανεβάζοντας την απόδοσή της στο δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα Κ20 του ΠΑΟΚ επικράτησε 5-2 της αντίστοιχης της Κέρκυρας στο νησί των «Φαιάκων», για την 26η αγωνιστική.

Αμφίρροπο ήταν το πρώτο ημίχρονο, με την Κέρκυρα να ανοίγει το σκορ στο 18' με τον Πατινιώτη, τον ΠΑΟΚ να προηγείται με γκολ των Πολύζου στο 24' και Τζανδάρη στο 38', αλλά τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν με τον Σέρβο στο 40'.

Ωστόσο, στο δεύτερο μέρος ο ΠΑΟΚ ανέβασε την απόδοσή του, πέτυχε τρία γκολ και έφτασε στη νίκη. Σκόρερ ήταν οι Μπολόσης στο 53', Ανδριόπουλος στο 57' και Πόποβιτς στο 70'.

ΚΕΡΚΥΡΑ: Γιαννούλας, Κωστελέτος, Νίκας, Φ. Κουρής, Κούδας, Μπαλανίκας, Χανδρινός, Χυσένι, Σέρβος, Πατινιώτης, Γαρδικιώτης.

ΠΑΟΚ: Στρέζος, Δ. Κωνσταντινίδης, Ποζατζίδης, Αγγελίδης, Πολύζος, Τζανδάρης, Πόποβιτς, Παναγιωτούδης, Μπολόσης, Πέλκας, Ταουσιάνης.