Οπαδός μπήκε στο γήπεδο και άρχισε να σκοράρει- Video

14:12 8/2/2017 - Πηγή: iPop

Με το στόμα ανοιχτό έμειναν όσοι βρίσκονταν στο γήπεδο της Ονδούρας και παρακολουθούσαν τον αγώνα των ομάδων Ολίμπα-Μοτάγκουα. Κατά τη διάρκεια των καθυστερήσεων του αγώνα, ένας οπαδός πήρε στα χέρια την δική του μπάλα, μπήκε στο γήπεδο και άρχισε να σκοράρει.

Οι θεατές είχαν παγώσει και ο τερματοφύλακας έπεσε στο σουτ του χωρίς, όμως, να μπορέσει να συγκρατήσει την μπάλα.

Βέβαια, το επικό συμβάν δεν σταματά εκεί. Το πιο απίστευτο είναι πως την ίδια στιγμή σκόραρε και ο επιθετικός της Ολίμπια ο οποίος έβαλε την μπάλα στα δίχτυα και ισοφάρισε για την γηπεδούχο.

Το

ασυνήθιστο σκηνικό πραγματοποιήθηκε στο 94ο λεπτό του αγώνα. Βέβαια, ο διαιτητής αποφάσισε να ακυρώσει το γκολ κι έτσι το τελικό σκορ διαμορφώθηκε σε 2-2.

Δείτε το σχετικό video:

Pitch invader scores last-gasp equaliser #lol and unbelievably the goal stands • THOUGHTS!?

A video posted by Football Soccer Futbol (@rldesignz) on Feb 6, 2017 at 1:08pm PST

The post Οπαδός μπήκε στο γήπεδο και άρχισε να σκοράρει- Video appeared first on iPop.