Νίκη για ΟΣΦΠ & Ατρόμητο, ισοπαλία στα Ψαχνά

Ο Ολυμπιακός με αυτογκόλ του Κάργα έφυγε με το «διπλό» από την Πάτρα. Έχασε βαθμούς ο Λεβαδειακός, με το δεξί ξεκίνησε ο Ατρόμητος...

O τεχνικός των «ερυθρόλευκων» έκανε αλλαγές στο βασικό σχήμα καθώς ήθελε να ξεκουράσει ορισμένους παίκτες, αλλά όπως είπε και ο ίδιος ο Μίτσελ ήθελε να διαπιστώσει την αγωνιστική κατάσταση των ποδοσφαιριστών του, εν όψει των δύσκολων και συνεχόμενων αγώνων στο πρωτάθλημα, στο Κυπελλο

και στην Ευρώπη.

Η αναμέτρηση στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο κρίθηκε στο 75' με τον Κάργα να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του. Στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης η Παναχαϊκή πήγε να ισοφαρίσει όμως και στις δυο περιπτώσεις ο διαιτητής σταμάτησε τις φάσεις για οφ σάιντ.

Σε ό, τι αφορά τα δύο υπόλοιπα ματς, ο Ηρακλής με τον Λεβαδειακό ήρθαν ισόπαλοι 1-1 στο Καυτανζόγλειο Στάδιο, με τον «γηραιό» να έχει ευκαιρία για δεύτερο γκολ. Στην Εύβοια ο Ατρόμητος έφυγε με το «διπλό» χάρη στο γκολ του Κούρου στο δεύτερο ημίχρονο.

The post Νίκη για ΟΣΦΠ & Ατρόμητο, ισοπαλία στα Ψαχνά appeared first on KoolNews.