Παναργειακός-Κύμη 4-0

Ευρεία νίκη για την ομάδα του Άργους, απέναντι στη φορμαρισμένη Κύμη η οποία κατέρρευσε στο δεύτερο ημίχρονο του παιχνιδιού…

Στο πρώτο μέρος του αγώνα στο Άργος οι φιλοξενούμενοι είχαν καλή παρουσία και δικαιολόγησαν την παρουσία τους στα ψηλά στρώματα της βαθμολογίας, όμως το γκολ του αειθαλή Κολλιάκου στο 40’ έφερε… την κατρακύλα για την ομάδα της Εύβοιας.

Στο δεύτερο ημίχρονο ένα γκολ του Κουτσοδήμου στο 61’ έκανε το 2-0 και με τα τέρματα του Λιάρου (88’)

και του Πρίφτη (92’), διαμορφώθηκε το ευρύ 4-0 για λογαριασμό του Παναργειακού…

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Παπαδόπουλος, Νότης, Σοφός, Ιασωνίδης, Φίλης, Λιάρος, Τριμπόνιας (60' Πρίφτη2), Γκίκας (62' Μπόμπος), Δρυμούρας, Κολλιάκος, Κουτσοδήμος (75' Δρούλιας)

ΑΟ ΚΥΜΗΣ: Παπαδόπουλος, Αναστασίου Β., Γεραντώνης (82' Κόκκος), Κύρου, Κραβαρίτης (65' Τσαλιαγκός), Αναστασίου Ι. (76' Μάλλιος), Φωτιάς, Ηλίας, Γεωργουδάκης, Γκάτσης, Τσάγκος