«Λευκή» ισοπαλία για Κρανούλα

Στο 0-0 έμειναν Δόξα Κρανούλας και Τύρναβος για την 13η αγωνιστική της Football League 2.

Σε ένα μοιρασμένο παιχνίδι, χωρίς ιδιαίτερες ευκαιρίες, οι δύο ομάδες έμειναν στο... μηδέν με το πρώτο ημίχρονο να ολοκληρώνετε χωρίς κάποια σημαντική ευκαιρία για τις ομάδες.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι μπήκαν δυνατά στο παιχνίδι έχοντας δύο ευκαιρίες προκειμένου να ανοίξουν το σκορ με τον Τοπούζη, ενώ η Κρανούλα άγγιξε το γκολ στο 64' με τον Κρολ με την μπάλα να καταλήγει άουτ.

ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ: Βασιλειάδης, Χατζηλιάδης, Γκοτζιάς (79' Νικολάου), Διαμάντης, Βαρτζιώτης, Ρ. Κρολ (60' Γαϊδαρτζής), Νάνος (61' Παππάς), Ρόβας, Κ. Κρολ, Γήτας, Κάκαβος

ΤΥΡΝΑΒΟΣ: Καραναστάσης, Μάγγος, Σουλίδης, Σκούπρας, Γεωργαντάς, Νόνης, Τσούκαλος (83' Κούβελας), Τζέκος, Λάππας (58' Ιακωβάκης), Τζορμπατζίδης, Κράβαρης (64' Τοπούζης),