ΑΟ Κάστωρ-Κοζάνη 1-2

Η εμπειρία της Κοζάνης νίκησε τον ενθουσιασμό του Κάστορα, καθώς οι «ερυθρόλευκοι» νίκησαν 2-1 και βρέθηκαν στη δεύτερη θέση.

Οι «βυσσινί» ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο, όμως δεν μπορούσαν να σκοράρουν, κάτι που κατάφερε η Κοζάνη σε μια αντεπίθεση με τον Δαραμάρα στο 35’ για το 0-1. Αυτό το γκολ ανέβασε την ψυχολογία των φιλοξενούμενων και στο 70’ διπλασίασαν τα τέρματά τους, με τον Τοπάλη. Το μόνο που κατάφερε ο Κάστορας ήταν να μειώσει στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων σε 1-2 με τον Τζιώτζη.

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ: Τέγος, Καραμαλής, Δινάδης (46’ Δασκουλίδης), Σιοπόβου, Παναγιωτίδης, Φλίνδρης, Αντωνιάδης, Καραβασίλης (57’ Πολύζος), Τζιώτζιος, Τσούκλης, Μαλεγκάνος (46’ Μήλιος)

ΚΟΖΑΝΗ: Γκαραβέλης, Λαγός (89’ Σαλονικίδης), Συμεωνίδης, Ποζίδης, Κάλφας, Καραμπατζάκης, Μπόζιαρης, Τραυλός (75’ Τακίδης), Δαραμάρας, Τοπάλης, Βασίλιεβιτς (86’ Αμπατζίδης)