Μπάγεβιτς: Γυρίσαμε στους στόχους μας

Με την δεύτερη διαδοχική του νίκη ο Ατρόμητος δείχνει να είναι σε ανοδική πορεία και ο Ντούσαν Μπάγεβιτς επεσήμανε πως η ομάδα του επέστρεψε στους στόχους τηςΗ ικανοποίηση και τα χαμόγελα, που επέστρεψα στον Ατρόμητο μετά τη νίκη επί του Πανθρακικού διατηρήθηκαν και μετά τη νίκη επί του Πανιωνίου με τον Ντούσαν Μπάγεβιτς να εκφράζει την ικανοποίησή του.Παράλληλα, ο προπονητής του Ατρόμητου μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τον Δημήτρη Ελευθερόπουλο, όταν του ζητήθηκε σχόλιο για τον άνθρωπο με τον οποίο συνεργάστηκε στο παρελθόν."Θα ήθελα να πω συγχαρητήρια στους
παίκτες μου. Από το πρώτο λεπτό μέχρι το τελευταίο λεπτό τα έδωσαν όλα απέναντι σε έναν αντίπαλο που ήταν έκπληξη και είναι έκπληξη. Έναν καλό και δυνατό αντίπαλο. Δεν ήταν εύκολο. Πιστεύω ότι η εμφάνισή μας ήταν καλύτερη, είχαμε ευκαιρίες στο πρώτο μέρος και για άλλα γκολ. Προσπαθήσαμε για το 2-0, δεν τα καταφέραμε παρά τις φάσεις που κάναμε", είπε αρχικά για να συμπληρώσει:"Γυρίσαμε στους στόχους μας και πρέπει να είμαστε ακόμα πιο δυνατοί και καλοί. Δεν είναι οι παίκτες που αλλάξαμε. Όλα παίζουν το ρόλο τους. Αυτή τη στιγμή ο Ατρόμητος αυτούς τους παίκτες έχει. Εμείς έχουμε δώσει ευκαιρίες σχεδόν σε όλους".Όταν του ζητήθηκε να κάνει σχόλιο για τον Δημήτρη Ελευθερόπουλο, τόνισε: "Ο Ελευθερόπουλος ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο. Εύχομαι καλή επιτυχία, το αξίζει. Έδειξε πράγματα από την αρχή και είναι καλό παιδί. Εχουμε περάσει πράγματα μαζί και τον πιστεύω. Να ξέρει πάντα που είναι".