ΠΑΟΚ: Η αγκαλιά του Βιεϊρίνια στον Γκαρσία (vid)

Τρομερό στιγμιότυπο στο ματς του ΠΑΟΚ με τη Λαμία, με τον Αντρέ Βιεϊρίνια να… χώνεται στην αγκαλιά του Πάμπλο Γκαρσία μετά την επίτευξη του τέρματος του.

Ο Αντρέ Βιεϊρίνια πέρασε στον αγωνιστικό χώρο στο 59ο λεπτό και πέντε λεπτά μετά πέτυχε ένα φοβερό γκολ με εκτέλεση φάουλ, κάνοντας το 0-2 για τον ΠΑΟΚ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: ΛαμίαΠΑΟΚ 0-2: Ο Βιεϊρίνια επέστρεψε! (vids)

Αμέσως μετά, ο Πορτογάλος αρχηγός του Δικεφάλου έτρεξε στον πάγκο και αγκάλιασε τον Πάμπλο Γκαρσία, με τον φωτογραφικό φακό να… πιάνει αυτή τη φοβερή στιγμή.

Οι δυο τους διατηρούν μία ιδιαίτερη σχέση από τότε που υπήρξαν συμπαίκτες στα «ασπρόμαυρα» και η εκτίμηση που τρέφει ο ένας για τον άλλον δεν αποτελεί μυστικό.

Δείτε παρακάτω:

Το άρθρο ΠΑΟΚ: Η αγκαλιά του Βιεϊρίνια στον Γκαρσία (vid) εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.