Βέλγιο: Γκολ για Καινούργιο και Αρμενάκα!

Βέλγιο: Γκολ για Καινούργιο και Αρμενάκα!ntzouaniΣάβ, 01/16/2021 - 23:26

Χρώμα... "γαλανόλευκο" είχε η εντυπωσιακή εκτός έδρας νίκη της Ζούλτε Βάρεγκελ επί της Μπέβερεν με 5-1, καθώς σκόρερ για τους θριαμβευτές ήταν δύο Έλληνες!

Ο 23χρονος Νίκος Καινούργιος πέτυχε δύο τέρματα στην άνετη νίκη της Ζούλτε Βάρεγκεμ, ενώ στον πίνακα των σκόρερ μπήκε και το όνομα του άλλοτε παίκτη του Παναθηναϊκού,

Παναγιώτη Αρμενάκα!

Ο Καινούργιος σκόραρε στο 36ο και στο 79ο λεπτό, ενώ ο Αρμενάκας πέτυχε γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα.

ΒΕΛΓΙΟ - Pro League - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Zulte-Waregem - Ποδόσφαιρο Off Off ntzouani Off Off Zulte-Waregem ΒΕΛΓΙΟ Χρώμα... "γαλανόλευκο" είχε η εντυπωσιακή εκτός έδρας νίκη της Ζούλτε Βάρεγκελ επί της Μπέβερεν με 5-1, καθώς σκόρερ για τους θριαμβευτές ήταν δύο Έλληνες!  Article publish on Σάβ, 01/16/2021 - 23:26 Article hide updated date On Article is longform Off