Τότεναμ-Μπρέντφορντ 2-0: Επίδειξη ανωτερότητας! (hls)

Τότεναμ-Μπρέντφορντ 2-0: Επίδειξη ανωτερότητας! (hls)iprintezΤρί, 01/05/2021 - 23:47

H Tότεναμ νίκησε με 2-0 την Μπρέντφορντ και προκρίθηκε στον τελικό του Λιγκ Καπ Αγγλίας για πρώτη φορά από το 2015. Η ομάδα του Μουρίνιο απέχει 90 λεπτά από τον πρώτο τίτλο από το 2008.

Ο Σισοκό άνοιξε το σκορ στο 12΄με κεφαλιέ μετά από πάσα του Ρεγκιλόν για να κάνει το 2-0 ο Σον στο 70΄. Η Μπρέντφορντ κάθε άλλο παρά φοβικά προσέγγισε το ματς και είχε γκολ στο 64΄που ακυρώθηκε μετά από χρήση βίντεο ως

οφσάιντ του Τόνι.

Η Τότεναμ είχε δοκάρι με τον Εντομπελέ στο 76΄και κλασική ευκαιρία με τον Κέιν για τρίτο γκολ στο 74'.

Η Μπρέντφορντ τελείωσε το ματς με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Ντασίλβα με κόκκινη κάρτα για προβολή στον Χόιμπιεργκ, φάση που είδε στο βίντεο ο Ντιν.

ΑΓΓΛΙΑ - EFL Cup - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Tottenham Hotspur - Ποδόσφαιρο Brentford - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Tottenham Hotspur ΑΓΓΛΙΑ Τότεναμ - Μπρέντφορντ: 2-0 (hls) Submitted by ageorgi on Τετ, 01/06/2021 - 00:20 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/TOTTENHAM_HOTSPUR-BRENTFORD_5-1… ΑΓΓΛΙΑ - EFL Cup - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΑΓΓΛΙΑ Τα στιγμιότυπα του ημιτελικού Λιγκ Καπ Αγγλίας ανάμεσα σε Τότεναμ και Μπρέντφορντ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Ποδόσφαιρο Brentford - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 H Tότεναμ νίκησε με 2-0 την Μπρέντφορντ και προκρίθηκε στον τελικό του Λιγκ Καπ Αγγλίας για πρώτη φορά από το 2015. Η ομάδα του Μουρίνιο απέχει 90 λεπτά από τον πρώτο τίτλο από το 2008.
Article publish on Τρί, 01/05/2021 - 23:47 Article hide updated date Off Article is longform Off