Τέλος στην επιθετική “ξηρασία” έδωσε ο Βίντρα (vids)

Τέλος στην επιθετική “ξηρασία” έδωσε ο Βίντρα (vids)mkouzoulΤετ, 03/03/2021 - 23:38

Ο Ματέι Βίντρα, ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ για την Μπέρνλι κόντρα στην Λέστερ στο τελικό 1-1, και έβαλε τέλος στην επιθετική του...”ξηρασία”.

Συγκεκριμένα, ο Τσέχος επιθετικός, σκόραρε μόλις στο τέταρτο λεπτό και πέτυχε γκολ μετά από 1212 λεπτά στην Πρέμιερ Λιγκ. Ο Βίντρα δεν είχε σκοράρει από τον Φεβρουάριο του 2020, όταν είχε στείλει τη μπάλα

στα δίχτυα της Μπόρνμουθ!

Συγκεκριμένα στο ματς που η Μπέρνλι είχε επικρατήσει με 3-0, είχε σκοράρει στο 53ο λεπτό. Δείτε το τελευταίο γκολ του Τσέχου, κόντρα στην Μπόρνμουθ

ΑΓΓΛΙΑ - Premier League - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Burnley - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Burnley ΑΓΓΛΙΑ Ο Ματέι Βίντρα, ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ για την Μπέρνλι κόντρα στην Λέστερ στο τελικό 1-1, και έβαλε τέλος στην επιθετική του...”ξηρασία”.  Article publish on Τετ, 03/03/2021 - 23:38 Article hide updated date On Article is longform Off