Σαχτάρ-Γκλάντμπαχ 0-4: Τέταρτο γκολ με τον Μπενσεμπαϊνί (vid)

Σαχτάρ-Γκλάντμπαχ 0-4: Τέταρτο γκολ με τον Μπενσεμπαϊνί (vid)gvasilioΤρί, 11/03/2020 - 20:58

Από το κακό στο χειρότερο τα πράγματα για την Σαχτάρ Ντόνετσκ, η οποία στο ημίχρονο ήταν πίσω στο σκορ με 4-0 από την Γκλάντμπαχ.

Το πρώτο ημίχρονο ήταν εφιαλτικό για την Ουκρανική ομάδα, καθώς πήγε στα αποδυτήρια έχοντας δεχθεί τέσσερα γκολ από τη Μπορούσια.

Το τέταρτο ήρθε στο 43ο λεπτό, όταν

από κόρνερ ο Μπενσεμπαϊνί νίκησε στον αέρα τον Μπόνταρ και με δύο προσπάθειες έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Τρούμπιν για το 0-4.

ΔΙΕΘΝΕΙΣ - UEFA Champions League - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Shakhtar Donetsk - Ποδόσφαιρο Borussia M'gladbach - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Shakhtar Donetsk ΔΙΕΘΝΕΙΣ Από το κακό στο χειρότερο τα πράγματα για την Σαχτάρ Ντόνετσκ, η οποία στο ημίχρονο ήταν πίσω στο σκορ με 4-0 από την Γκλάντμπαχ.  Article publish on Τρί, 11/03/2020 - 20:58 Article hide updated date On Article is longform Off