Νότινγχαμ-Μπόρνμπουθ 0-0: Ισόπαλοι και στα σημεία

Νότινγχαμ-Μπόρνμπουθ 0-0: Ισόπαλοι και στα σημείαastiliadΣάβ, 02/13/2021 - 16:38

Πρώτοι απείλησαν οι φιλοξενούμενοι με εξαιρετικό σουτ του Στάνισλας στο 11ο λεπτό, όμως στη συνέχεια η Φόρεστ έφτασε περισσότερες φορές κοντά στο γκολ.

Σημαντικότερες ευκαιρίες της με τον Νοκάρτ να απειλεί εκτός περιοχής και τον τερματοφύλακα Μπέγκοβιτς να μπλοκάρει στο 15' και με τον Γκάρνερ να σουτάρει άουτ στο 35'.

Νοκάρτ (στο 74') και Μάρει με κεφαλιά στο 79ο λεπτό είχαν τις σημαντικές φάσεις των γηπεδούχων στο δεύτερο ημίχρονο.

ΑΓΓΛΙΑ - Championship - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off Off ΑΓΓΛΙΑ Νότινγχαμ και Μπόρνμουθ πήραν από έναν βαθμό στην ισοπαλία χωρίς γκολ για την 29η αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ. Article publish on Σάβ, 02/13/2021 - 16:38 Article hide updated date Off Article is longform Off