Γρανάδα - Ομόνοια 2-1: Κοντά στην πρόκριση (hls)

Γρανάδα - Ομόνοια 2-1: Κοντά στην πρόκριση (hls)antoniamath11Παρ, 11/27/2020 - 00:23

Ένα βήμα πριν από την πρόκριση είναι η Γρανάδα  για τη φάση των "32" του Europa League.

Το πρώτο γκολ για τους γηπεδούχους έβαλε ο Σουάρες στο 8ο λεπτό. Με την κυπριακή ομάδα να μειώνει στο 60' με τον Ασάντε, όμως δεκατρία λεπτά αργότερα ο Σόρο έβαλε τη βούλα του στη νίκη της Γρανάδας, με 2-1.

Τα αποτελέσματα

της 4ης αγωνιστικής

Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ 3-2

(20’ Γκάπκο, 51’ Μαντουέκε, 53’ Μαλεν- 4’ Βαρέλα, 13’ Τζόλης)

Οι καλύτερες στιγμές της αναμέτρησης:

ΔΙΕΘΝΕΙΣ - UEFA Europa League - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Granada - Ποδόσφαιρο Omonia Nicosia - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Granada 74 ΔΙΕΘΝΕΙΣ Η Γρανάδα επικράτησε με 2-1 επί της Ομόνοιας και πλησιάζει την πρόκριση για τη φάση των "32" του Europa League. Article publish on Παρ, 11/27/2020 - 00:23 Article hide updated date On Article is longform Off