Γιουβέντους-Σασουόλο 3-1: Δύσκολο τρίποντο για την Κυρία (vid)

Γιουβέντους-Σασουόλο 3-1: Δύσκολο τρίποντο για την Κυρία (vid)astiliadΚυρ, 01/10/2021 - 23:50

>Το πρώτο ημίχρονο ήταν μοιρασμένο με τις ομάδες να έχουν από δύο καλές στιγμές όμως η φάση που το σημάδεψε ήταν αυτή της αποβολής του Ομπιάνγκ με απευθείας κόκκινη κάρτα για μαρκάρισμα στον Ντιμπάλα.

Η Γιουβέντους πήρε το προβάδισμα στο 51ο λεπτό με πολύ ωραίο σουτ του Ντανίλο έξω από την περιοχή, όμως 7 λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν αν και με παίκτη λιγότερο να ισοφαρίσουν με τον Ντεφρέλ.

Ο Ράμσεϊ έδωσε εκ νέου προβάδισμα

στην ομάδα του Πίρλο στο 82ο λεπτό και το τελικό 3-1 για την Γιουβέντους διαμόρφωσε ο Κριστιάνο Ρονάλντο στις καθυστερήσεις του αγώνα με το 15ο γκολ του στο εφετινό πρωτάθλημα.

ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Juventus - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Juventus ΙΤΑΛΙΑ Γιουβέντους-Σασουόλο: 3-1 (hls) Submitted by osinteli on Δευ, 01/11/2021 - 00:19 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/HL_JUVENTUS_SASSUOLO_100121.mp4 ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΙΤΑΛΙΑ Τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Γιουβέντους-Σασουόλο Μπριζ για τη Serie A. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Juventus Juventus - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Η Γιουβέντους δυσκολεύτηκε όμως νίκησε με 3-1 τη Σασουόλο για την 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος Ιταλίας. Article publish on Κυρ, 01/10/2021 - 23:50 Article hide updated date On Article is longform Off