Δουβίκας: "Το 1-1 μας έριξε το ηθικό" (vid)

Δουβίκας: "Το 1-1 μας έριξε το ηθικό" (vid)alambosΣάβ, 12/05/2020 - 22:55

Ο Τάσος Δουβίκας είχε δοκάρι, κερδισμένο πέναλτι και γενικά πολύ καλή εικόνα στο Γεώργιος Καραϊσκάκης, ωστόσο δεν κατάφερε να πανηγυρίσει ένα θετικό αποτέλεσμα στο φαληρικό γήπεδο. Στις δηλώσεις του στον Διονύση Στρούμπο μετά το τέλος του αγώνα στάθηκε στο γκολ του Μασούρα ως σημείο κλειδί της αναμέτρησης.

Αναλυτικά είπε:

"Κάναμε μια πολύ καλή εμφάνιση

στο πρώτο ημίχρονο, αλλά δυστυχώς φάγαμε ένα γκολ στο τελευταί λεπτό που μας έριξε το ηθικό. Πιέσαμε, προσπαθήσαμε πολύ, παίξαμε καλά αλλά ο Ολυμπιακός είναι μεγάλη ομάδα, είχε κάποιες ευκαιρίες και κατάφερε να γυρίσει το ματς. Νομίζω μας βγήκε η κούραση και χάσαμε το παιχνίδι."

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Βόλος - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΠΣ Βόλος ΕΛΛΑΔΑ Δουβίκας: "Το 1-1 μας έριξε το ηθικό" Submitted by npilios on Σάβ, 12/05/2020 - 22:57 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/DOUBIKAS_051220.mp4 ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΕΛΛΑΔΑ Ο Τάσος Δουβίκας είχε πολύ καλή απόδοση στο Καραϊσκάκη αλλά σε δηλώσεις του στον Διονύση Στρούμπο τόνισε πως το γκολ του Μασούρα έριξε το ηθικό της ομάδας του. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΠΣ Βόλος Βόλος - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Ο Τάσος Δουβίκας είχε πολύ καλή απόδοση στο Καραϊσκάκη αλλά σε δηλώσεις του στον Διονύση Στρούμπο τόνισε πως το γκολ του Μασούρα έριξε το ηθικό της ομάδας του. Article publish on Σάβ, 12/05/2020 - 22:55 Article hide updated date Off Article is longform Off