Χάντερσφιλντ-Κάρντιφ 0-0: Το γκολ αγνοείται (vid)

Χάντερσφιλντ-Κάρντιφ 0-0: Το γκολ αγνοείται (vid)gliorisΠαρ, 03/05/2021 - 23:50

Δεν ενθουσίασε από άποψη θεάματος το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης Χάντερσφιλντ - Κάρντιφ, με τις δύο ομάδες να πηγαίνουν στα αοπδυτήρια έχοντας καταγράψει από μία καλή στιγμή.

Ήταν οι γηπεδούχοι εκείνοι που απείλησαν πρώτοι με το φάουλ του Μπακούνα στο 15ο λεπτό να εξουδετερώνεται από τον Φίλιπς. Στο 42ο λεπτό ο Σκόφιλντ είχε δύσκολη επέμβαση στο ωραίο σουτ εκτός περιοχής του Βολκς

Η ποιότητα του ματς μπορεί να μη βελτιώθηκε

στο δεύτερο μέρος, ωστόσο οι γηπεδούχοι κατάφεραν να αστοχήσουν σε δύο πολύ σημαντικές ευκαιρίες που είχαν. Στην πρώτη ο Γιάγια Σανογκό αστόχησε σε εκτέλεση πέναλτι και στη δεύτερη ο Πίπα Άβιλα δε μπόρεσε να νικήσει σε τετ α τετ τον Φίλιπς.

ΑΓΓΛΙΑ - Championship - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Huddersfield Town - Ποδόσφαιρο Cardiff City - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Huddersfield Town ΑΓΓΛΙΑ Σε ματς που οι καλές στιγμές ήταν βγαλμένες με το σταγονόμετρο Χάντερσφιλντ και Κάρντιφ συμβιβάστηκαν με το βαθμό της ισοπαλίας. Χαμένο πέναλτι είχαν οι γηπεδούχοι Article publish on Παρ, 03/05/2021 - 23:50 Article hide updated date Off Article is longform Off