Αϊντράχτ – Γκλάντμπαχ 3-3: Έμφραγμα στην Φραγκφούρτη (hls)

Αϊντράχτ – Γκλάντμπαχ 3-3:  Έμφραγμα στην Φραγκφούρτη (hls)ndaoutisΤρί, 12/15/2020 - 22:22

Ισόπαλες 3-3 αναδείχθηκαν Αϊντραχτ και Γκλάντμπαχ σε αγώνα για την 12η αγωνιστική στη Bundesliga.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 14΄ με τον Στίντλ, αλλά στη συνέχεια με δύο τέρματα του Αντρέ Σίλβα (στο 21΄με πέναλτι και στο 24΄) και ένα του Μπάρκοκ στο 32΄ βρέθηκαν να χάνουν 3-1.

Με «εκτελεστή» και πάλι τον Στίνλτ που «πυροβόλησε» δύο φορές στις καθυστερήσεις, η Γκλάντμπαχ

ισοφάρισε για να φύγει από την Φραγκφούρτη με τον βαθμό της ισοπαλίας.

ΓΕΡΜΑΝΙΑ - Bundesliga - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Eintracht Frankfurt - Ποδόσφαιρο Borussia M'gladbach - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Eintracht Frankfurt ΓΕΡΜΑΝΙΑ Με δύο γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα, η Γκλάντμπαχ κατάφερε να ισοφαρίσει σε 3-3 την Αϊντράχτ και να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας από την Φραγκφούρτη  Article publish on Τρί, 12/15/2020 - 22:22 Article hide updated date Off Article is longform Off