χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά Έντονα παράπονα από τη διαιτησία του αγώνα με τη Λίβερπουλ έχει η Νότιγχαμ Φόρεστ, κατά τη σημερινή εντός έδρας ήττα της (0-1) στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων. Σύμφωνα, μάλιστα, με τον ρεπόρτερ του BBC, Ρομπ Σκόφιλντ, ανάμεσα σε αυτούς που εξέφρασαν τα παράπονά τους με το σφύριγμα της λήξης, ήταν και ο ιδιοκτήτης των γηπεδούχων, […]

Το άρθρο Νότιγχαμ Φόρεστ: Έξαλλος ο Μαρινάκης με τους διαιτητές μετά το διπλό της Λίβερπουλ – «Σεβαστείτε τους παίκτες» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Νότιγχαμ Φόρεστ, Έξαλλος, Μαρινάκης, Λίβερπουλ – Σεβαστείτε,notigcham forest, exallos, marinakis, liverpoul – sevasteite