Σκοράρει ο Ραμί και… ξεσηκώνει την ερωτευμένη Πάμελα Άντερσον

Ο Αντίλ Ραμί παραμένει στο… πλευρό της Πάμελα Άντερσον, η οποία τον καμαρώνει να σκοράρει με τη φανέλα της Μαρσέιγ. Ο γάλλος διεθνής αμυντικός πέτυχε γκολ στο 2-0 κόντρα στην Ντιζόν για το πρωτάθλημα και η τηλεοπτική κάμερα «έπιασε» την εντυπωσιακή αμερικανίδα ηθοποιός να σηκώνεται από τη θέση της χαρούμενη και να χειροκροτεί τον αγαπημένο της.

Η Πάμελα Άντερσον βρέθηκε, λοιπόν, στα επίσημα του «Βελοντρόμ» για να παρακολουθήσει από κοντά τον σύντροφό της. Η ομάδα της Μασσαλίας άνοιξε το σκορ χάρη στο γκολ του Οκάμπος στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου και ο Ραμί «σφράγισε» τη νίκη στο 84ο λεπτό.

Όπως φαίνεται, εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος κι ας υπήρξαν πρόσφατα δημοσιεύματα που έκαναν λόγο για χωρισμό.