Ρομπέρτο: «Ήμασταν ανώτεροι από τον ΠΑΟΚ από το πρώτο λεπτό»

Δηλώσεις για τη νίκη επί του ΠΑΟΚ με 4-0 έκανε ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού, Ρομπέρτο.

Ο Ισπανός πορτιέρο σημείωσε πως ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος από τον ΠΑΟΚ από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης και όπως σημείωσε αυτό είναι ένα μόνο δείγμα της δουλειάς που γίνεται στην ομάδα.

«Από την αρχή της αναμέτρησης έως και το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή ήμασταν ανώτεροι και καλύτεροι από τον ΠΑΟΚ.

Θεωρούσαμε ότι θα ήταν μια αναμέτρηση που θα έμοιαζε σε αρκετά σημεία με τις δύο που προηγήθηκαν και νομίζαμε ότι θα ήταν κλειστό και δύσκολο ματς, όμως το τελικό σκορ ήταν αρκετά μεγάλο.

Κι αυτό είναι δείγμα της δουλειάς που κάνει η ομάδα τον τελευταίο καιρό, αλλά και της φόρμας που έχει» ανέφερε ο Ρομπέρτο.

The post Ρομπέρτο: «Ήμασταν ανώτεροι από τον ΠΑΟΚ από το πρώτο λεπτό» appeared first on Paraskhnio.gr.