Στο 95ο λεπτό το Ντάλας

Με κεφαλιά του Ούγκο Ιχεμέλου στο... 95ο λεπτό, το Ντάλας επιβλήθηκε με 1-0 των Νιου Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον.Οι δύο ομάδες παρουσιάστηκαν ισοδύναμες στην αναμέτρηση και μάλλον η ισοπαλία στο «Pizza Hut Park» θα αποτελούσε δικαιότερο αποτέλεσμα. Ωστόσο, ο Ιχεμέλου πήρε την κεφαλιά ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Ζακ Λόιντ και διαμόρφωσε το 1-0 στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων.Έτσι το Ντάλας άθροισε επτά βαθμούς με τη δεύτερη του νίκη σε πέντε παιχνίδια στο πρωτάθλημα του MLS.
Μάλιστα η πρώτη της καταγράφηκε στην πρεμιέρα της σεζόν. Από την άλλη, η «επανάσταση» έμεινε στους έξι βαθμούς σε πέντε ματς και απώλεσε σερί δύο νικών.Ντάλας: Χάρτμαν, Ιχεμέλου, Τζον (71' Χέντζες), Λόιντ, Μπερτούζ, Τζέικομπσον, Βίλαρ (66' Ουορσόου), Σι, Ροντρίγκεζ, Πέρεζ, Καστίγιο.Νιου Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον: Ρέις, Σοάρες, Μακ Κάρτι, Τίερνεϊ, Λέτσνερ, Σιμς (79' Μορένο), Τζόζεφ, Ενγκούγεν, Ρόου, Γκάι (88' Ουάιτ), Σένε (65' Καρντένας).