LIVE: Ολλανδία – Αργεντινή: 0-0 (ημίχρονο)

Attikipress.gr |Ηλεκτρονική ενημέρωση.

Ολοκληρώθηκε πριν λίγα λεπτά το ημίχρονο του μεγάλου β’ ημιτελικού του Μουντιάλ μεταξύ Ολλανδίας και Αργεντινής χωρίς να σημειωθεί σκορ. Οι δύο ομάδες κοιτούν τα νώτα τους και μέλημά τους είναι να κυκλοφορούν τη μπάλα με ασφάλεια και χωρίς λάθη. Προς το τέλος του ημιχρόνου, τα νεύρα τεντώθηκαν με εκατέρωθεν σκληρά μαρκαρίσματα αλλά ο διαιτητής επέλεξε να βγάλει μόνο μία κίτρινη κάρτα στον Ολλανδό Μάρτινς Ίντι για κράτημα στον Λιονέλ Μέσι.

Σε λίγα λεπτά θα αρχίσει το β’ ημίχρονο που θα κρίνει ενδεχομένως τον δεύτερο φιναλίστ που θα συγκρουστεί την Κυριακή με την “υπερηχητική” Γερμανία.

Το άρθρο LIVE: Ολλανδία – Αργεντινή: 0-0 (ημίχρονο) εμφανίστηκε πρώτα στο Attikipress.gr |Ηλεκτρονική ενημέρωση. Τα γεγονότα τώρα.