Ζητείται γραμματέας και συντονιστής/ρια του Μάρκετινγκ στη Λεμεσό (Part-time job)

11:34 28/1/2014 - Πηγή: OnlyCY

To “Andreas & Melani – Thalassa Restaurant & Conference” που βρίσκεται στην ακτή του Κυβερνήτη, στην επαρχία Λεμεσό ζητά να προσλάβει άτομο το οποίο θα ασχοληθεί με γραμματειακά ζητήματα και μάρκετινγκ.

Απαραίτητα προσόντα:
-Νεαρός/η (25-30 ετών)
-Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
-Άριστη γνώση γραπτής και προφορικής Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
-Κάποια γνώση Μάρκετινγκ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
-Απαραίτητη γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
-Δυναμική

και ευχάριστη προσωπικότητα, ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
-Ικανότητα να εργάζεται ανεξάρτητα και ως μέλος της ομάδας
-Γνώση ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Βασικά καθήκοντα:
-Να συντονίζει όλες τις γραμματειακές δραστηριότητες και μάρκετινγκ
-Να βρίσκει νέους πελάτες με τηλεφωνικές κλήσεις
-Να αναλάβει τις γραφειακές δουλειές και διαφήμιση του εστιατορίου, καθώς και στις εκδηλώσεις που γίνονται.
-Έρευνα αγοράς και πελατών μας για βελτίωση των υπηρεσιών.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: [email protected]

Keywords
Τυχαία Θέματα