«Θα βελτιωθούμε κι άλλο...»

Η ΑΕΚ έχει βελτιωθεί σε μεγάλο βαθμό σύμφωνα με τον Ντούσαν Μπάγεβιτς. Τι είπε για το χθεσινό ματς με τη Χάιντουκ στο ΟΑΚΑ, αλλά και το θέμα παραμονής των Σκόκο και Μπλάνκο στην ομάδα.

Ο Σέρβος τεχνικός μίλησε στην Έρα Σπορ. Αναλυτικά:«Ξεκινήσαμε καλά το παιχνίδι. Πετύχαμε και γκολ που μας έδωσε πλεονέκτημα. Αλλά μετά για 15-20 λεπτά γυρίσαμε πίσω και δεν είχαμε σωστά μαρκαρίσματα στο κέντρο. Ανοίξαμε χώρους στη Χάιντουκ και το εκμεταλλεύτηκαν. Κέρδισαν πέναλτι, ισοφάρισαν και είχαν και μια δυό ευκαιρίες για ακόμη ένα γκολ. Δηλαδή είχαμε ένα πολύ κακό διάστημα στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, αλλά ευτυχώς στο δεύτερο βελτιώσαμε κάποια πράγματα, παρουσιαστήκαμε διαφορετικοί και κερδίσαμε. Θα μπορούσαμε να είχαμε βάλει κι